top of page
image 27.png

ХТО МИ

Творча команда дівчат, які згуртувалися заради втілення спільної мрії - створити те, що об'єднає українських жінок та підкреслить їхню незалежність, індивідуальність, ніжність та витонченість.

У 2019 році ми заснували український бренд Latona. Відтоді наша команда взялася до розробки та пошиття хустинок і стрічок Twilly власного дизайну, які додають яскравості  і романтичним, і діловим образам. 
А у 2022 році ми зробили крок назустріч чоловічій аудиторії - так у нас з'явилися шовкові хустки паше для чоловіків.
 
При формуванні та створенні нових колекцій ми завжди відстежуємо сучасні модні тенденції та спираємось на власне почуття стилю. За час існування бренду ми представили базові та патріотичні колекції — Identification, Rain, Lines, Eucalyptus & Protea, Avangard & Magnolia, Sribna, Gravity, Слава Україні! Героям слава!, Незламні, Слава і воля, Орнамент, Разом до перемоги!, Квітуча країна.
 
Наші хустинки та стрічки виготовляються тільки з натурального італійського шовку та бавовни, а для нанесення принту ми використовуємо сертифіковані барвники.
 
Бренд Latona й надалі залишатиметься вірним своєму базовому та патріотичному напрямку дизайну хустинок, стрічок Twilly та чоловічих хусток паше. Ми щоденно працюємо, щоб сприяти розвитку України, створюючи нові робочі місця та допомагаючи ЗСУ.
 
З вірою у нашу перемогу!

bottom of page